Wycieczka klasowa do Wisły. Kolejne cudowne trzy dni, które utwierdziły mnie w przekonaniu, jaką mam wspaniałą klasę. Dziękuję Wam wszystkim, o ile ktoś to czyta :) Noc na korytarzu była tego świetnym przykładem :D
| Z moją Panienką z Okienka :) + moje stylowe odrosty |
![]() |
| Koniaków |
![]() |
| tacy jesteśmy fajni :D |
| słodziej się nie dało :3 |
| nc |
| oscypkowa mafia :D |


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz