20 czerwca 2011

Wycieczka klasowa do Wisły. Kolejne cudowne trzy dni, które utwierdziły mnie w przekonaniu, jaką mam wspaniałą klasę. Dziękuję Wam wszystkim, o ile ktoś to czyta :) Noc na korytarzu była tego świetnym przykładem :D

Z moją Panienką z Okienka  :) + moje stylowe odrosty

Koniaków

tacy jesteśmy fajni :D

słodziej się nie dało :3

nc




oscypkowa mafia :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz