27 lipca 2011


 Zdjęcie z Balconu 2011.
*kopiowane z forum Hito :3*
Konwent zaliczam do udanych~! Ale może po kolei: panele nie przypadły mi do gustu, więc przez połowę pierwszego dnia się nudziłam. Jak dla mnie cosplay był bardzo udany (przynajmniej wszystkie serie znałam, lub rozpoznawałam), szkoda tylko, że nie było naszej całej grupki Madoki, ale jeszcze raz gratuluję Dheili, bo strój miała świetnie dopracowany ^^.
Co do balu - AAAA było przegenialnie! Mimo, że zeszłoroczna muzyka była wg mnie bardziej klimatyczna, bo było więcej fandomowych hitów, to i tak się świetnie bawiłam. Dziękuję całej balowej ekipie za wspólną wixę :D BOJĘ SIĘ MOICH ZDJĘĆ NA ACEPIE Z BALU.
Poza tym cieszę się, że poznałam tylu nowych ludzi ^^
*koniec kopiowania*

Ludzie, jest pięknie. Żyję sobie w te wakacje bez zmartwień. Pomijając fakt, że pewnego dnia zabrakło słodyczy w domu i postanowiłam zrobić sobie kogiel-mogiel z domieszką kakao. Skończyło się tragicznie, bo straciłam panowanie nad mikserem (nie pytajcie jak XD) i cała kuchnia stała się czekoladowa. Mama oczywiście była wściekła, ale na drugi dzień razem z tatą opanowaliśmy sytuację malując ściany.
Jestem wspaniale wolna. Irytująca jest jedynie pogoda, która psuje wszystkie moje (nasze :3) wakacyjne plany. Szkoda, że już połowa wakacji za nami...

www.spirit-guard.blogspot.com <- tu wchodzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz