3 marca 2011

// domino

Za te pierwsze miejsce mam obiecane sushi. A ja kocham sushi najbardziej na świecie ♥ Poza tym - dzięki temu konkursowi jestem bliżej spełnienia mojego marzenia.

W końcu mogę napisać, że jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że zapasy tego szczęścia pozostaną na długi czas. Co by nie było - dużo spraw się ostatnio wyjaśniło, polepszyło i przekonałam się, że moje relacje z ważnymi dla mnie osobami nie są takie złe, jak myślałam. Już wiem, na kogo mogę liczyć. Całe szczęście, że te osoby są tuż obok mnie. Nadszedł czas, abym to sobie w końcu uświadomiła. Pomijając fakt, że do pełni szczęścia brakuje mi tylko jednego 'co tam u ciebie słychać?', to jest naprawdę dobrze. I nie, nie będzie żadnych pretensji o całkowite rozstrojenie moich myśli :)

Już nie potrafię się doczekać soboty! W końcu, po tylu miesiącach, spotkam się z osobami, z którymi spędziłam praktycznie połowę wakacji. Nareszcie obowiązki szkolne pozwolą mi pojawić się na spotkaniu Hitohany w Katowicach. Oby pogoda dopisała. To jest naprawdę niesamowite, jak człowiek potrafi się po krótkim czasie do kogoś przywiązać. Naprawdę, stęskniłam się za tymi wszystkimi dzióbkami i uśmiecham się na myśl o wszystkich zabawnych sytuacjach z nimi związanych. Mam już teraz ochotę jechać na Project 2011~

Ciekawa jestem, kto jeszcze czyta mojego bloga...? :>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz