Dopiero dzisiaj znalazłam czas, żeby napisać, jak świetnie się bawiłam w ubiegłą sobotę. Nareszcie mogłam spotkać się z ludźmi z Hito~ Cieszę się, że mogłam zobaczyć znajome dzióbki i poznać nowe. +100 do dobrego humoru :D
Następnym razem, to ja biorę aparat.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz