10 marca 2011

// hitohana


Dopiero dzisiaj znalazłam czas, żeby napisać, jak świetnie się bawiłam w ubiegłą sobotę. Nareszcie mogłam spotkać się z ludźmi z Hito~ Cieszę się, że mogłam zobaczyć znajome dzióbki i poznać nowe. +100 do dobrego humoru :D


 
Następnym razem, to ja biorę aparat.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz