Doszłam dzisiaj z Szurgaczką do wniosku (a raczej przekazałam jej przeze mnie już znany fakt), że jestem bardzo romantyczna, tylko po mnie tego nie widać - zakochuję się od pierwszego wejrzenia i nie wierzę w przyjaźń damsko-męską.
Patrz Pałlinko, jakie byłyśmy piękne dwa lata temu :DD

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz