Cudowne mordki na cudownych zdjęciach! :D
Dzisiaj nasze kochane gwiazdy pokazały, jak lśnią. Szkoda tylko, że tak słabo, nawet mnie nie oślepiły. Widocznie lubią błyszczeć tylko w swoim towarzystwie.
Znowu oceniłam kogoś, nawet go nie znając i oczywiście prawdopodobnie znowu się myliłam. Obiecuję, że to już się nie powtórzy!
Mam jeszcze tydzień, żeby zaćwiczyć się na śmierć. Właśnie robię sobie przerwę. Boję się tylko, że znowu coś mi się stanie z ręką, tym razem prawą, bo już zaczyna boleć. Mam nadzieję, że wytrzymam, bo motywacja znowu wróciła.
You're the best I know.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz